II Trening – Liga Bocznego Zapłonu HA – Edycja 2021

Data:

30 marca, 2021

Czas:

17:00

Lokalizacja imprezy:

Bielsko-Biała

Trening przed Ligą Bocznego Zapłonu z Halinka ARMS – Edycja 2021

Runda 2

Termin 30.03.2021 r.

Konkurencja: Karabin Sportowy 50 m

W imieniu Zarządu KS Skaut chcielibyśmy zaprosić Was, na trening przygotowujący do kolejnej tury Ligii Bocznego Zapłonu Halinka Arms – Edycja 2021.

Zachęcamy do udziału.

Wydarzenie odbędzie się na Strzelnicy Sportowej, ul. Filarowa 52, Bielsko-Biała (strzelnica znajduję się w piwnicy szkoły – wejście z tyłu budynku).

Rejestracja na trening następuje po wypełnieniu formularza oraz opłaceniu biletów ! Na strzelnicy w dniu treningu nie będzie możliwości zakupienia biletów.

Kupując bilet pamiętaj:

1. Wybierz godzinę rozpoczęcia swojego slotu, w którym chcesz trenować – jeżeli nie masz własnej broni i amunicji, to dokup dodatkowo możliwość skorzystania z niej.

2. Wprowadź w formularzu dane: imię, nazwisko, e-mail, telefon.

3. Korzystając z okazji możesz wspomóc działalność naszego klubu, wykupując opcjonalną cegiełkę (jedną lub więcej). Całość przychodów zostanie przeznaczona na działalność statutową naszego klubu oraz zakup nowego sprzętu strzeleckiego.

4. Opłać zamówienie – tak jak w zwykłym sklepie internetowym.

5. Do 24 godz. od opłacenia zamówienia, po zweryfikowaniu płatności na mejla otrzymasz z fakturą, którą zachowaj do kontroli na treningu – jest ona jednocześnie biletem wstępu.

Jeżeli masz pytania i problemy napisz na adres: zbrojownia@ksskaut.pl – odpowiemy w ciągu 24 godz. od otrzymania zapytania.

Uwaga! Miejsce na treningu objęte jest w całości elektroniczną rezerwacją miejsc. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż nie uwzględniamy zwrotów za zakupione bilety.

Uwaga, ważne informacje!

  1. Jeżeli strzelasz z broni klubowej – dokup taką dodatkową opcję!
  2. Zawodnicy zapisani w ostatnim slocie danego dnia treningu są proszeni o pomoc w uprzątnięciu strzelnicy.

Lokalizacja imprezy:

Wszystkich: 20 (12 Pozostało)
  • Bielsko-Biała
  • 1 Maja 19
  • Bielsko-Biała
  • Śląskie
  • Polska

Szczegóły wydarzenia:

  • 30 marca, 2021 17:00   -   21:00
Udostępnij
Dodaj do kalendarza