Bal Sylwestrowo Andrzejkowy – 17.12.2022 r.

Data:

17 grudnia, 2022

Czas:

Lokalizacja imprezy:

Bal Sylwestrowo Andrzejkowy

17.12.2022 – 19:30

Miejsce: Hotel Magnus Resort, ul. Fałata 222, Bystra

W związku z szalejąca inflacją proponujemy zainwestować 500 zł/parę w alkohol, jedzenie, picie, bo szkoda żeby te pieniądze zjadła inflacja. W zamian za w/w inwestycję Zarząd zaprasza wszystkich Klubowiczów i Klubowiczki, koniecznie wraz z żonami, mężami, kochankami, konkubinami na balangę przy muzyce z elementami artystycznymi.

Żeby po imprezie zbyt długo nie szukać drogi do domu i zdążyć do pracy w poniedziałek możecie w okazyjnej cenie wynająć przytulny pokój w hotelu. Wszystkich członków Stowarzyszenia Klub Strzelecki „SKAUT” w Bielsku-Białej serdecznie zapraszamy.

Rezerwacja pokoi hotelowych: +48 798 802 040, recepcja@magnusresort.pl (koniecznie podaj hasło „SKAUT”).

Rezerwację zamykamy w dn. 10 grudnia 2022 o godz. 16:00.

Kupując bilet pamiętaj:

1. Wskaż osoby z którymi wybierasz się na imprezę.

2. Wprowadź w formularzu dane: imię, nazwisko, e-mail telefon.

3. Opłać zamówienie – tak jak w zwykłym sklepie internetowym.

4. Do 24 godz. od opłacenia zamówienia, po zweryfikowaniu płatności na mejla otrzymasz fakturę, którą zachowaj do kontroli  – jest ona jednocześnie biletem wstępu.

5. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż nie zwracamy kosztów biletów w przypadku nieobecności uczestnika – szczegóły w Regulaminie serwisu.

Jeżeli masz pytania i problemy napisz na adres: zbrojownia@ksskaut.pl – odpowiemy w ciągu 24 godz. od otrzymania zapytania.

Uwaga! Miejsce na imprezie objęte jest w całości elektroniczną rezerwacją miejsc. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż nie uwzględniamy zwrotów za zakupione bilety.

Wszystkich: 60 (48 Pozostało)

Szczegóły wydarzenia:

• 17 grudnia, 2022 19:30   -   00:00