Trening Jawiszowice – 03.04.2022

Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś w Jawiszowicach

Typ spotkania: Trening
Lokalizacja: Strzelnica w Jawiszowicach
Start: 09:00, 03.04.2022 r.
Konkurencje: Patentowcy, Pistolet dynamiczny, Strzelba dynamiczna, TRAP 25

Więcej informacji: www.ksskaut.pl

Rejestracja na trening następuje po wypełnieniu formularza oraz opłaceniu biletów !

Na strzelnicy w dniu treningu nie będzie możliwości zakupienia biletów.

Kupując bilet pamiętaj:

1. Wybierz konkurencję jaką chcesz trenować, jeżeli nie posiadasz własnej broni, dokup użycie broni klubowej w takiej liczbie w jakiej zamierzasz wystrzelić amunicji. Pamiętaj, aby oprócz biletu na strzelnice dokupić odpowiednie szt. broni klubowej (jeśli nie posiadasz własnej).

2. Wprowadź w formularzu dane: imię, nazwisko, e-mail, telefon.

3. Opłać zamówienie – tak jak w zwykłym sklepie internetowym.

4. Do 24 godz. od opłacenia zamówienia, po zweryfikowaniu płatności na mejla otrzymasz fakturę, którą zachowaj do kontroli na treningu – jest ona jednocześnie biletem wstępu.

Jeżeli masz pytania i problemy napisz na adres: zbrojownia@ksskaut.pl – odpowiemy w ciągu 24 godz. od otrzymania zapytania.

Uwaga! Miejsce na treningu objęte jest w całości elektroniczną rezerwacją miejsc. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż nie uwzględniamy zwrotów za zakupione bilety.

Nieaktualne
Wszystkich: 37 (37 Pozostało)
  • Strzelnica Koła Łowieckiego Ryś w Jawiszowicach

Szczegóły wydarzenia: