Koszulka Damska Polo

SKU: 4814 Kategoria: Tagi: ,

Koszulka Damska Polo:

Koszulka typu polo to klasyczny wzór dla każdego strzelca.. Wytrzymały materiał, doskonale odprowadza wilgoć i wentyluje ciało,  powodując efekt chłodzenia. Koszulka przeznaczona jako pierwsza warstwa ubioru podczas treningów w ciepłe i upalne dni. Postawiony kołnierzyk dodatkowo chroni szyję i kark przed oparzeniami słonecznymi.
Lekka i miła w dotyku tkanina gwarantuje pełną swobodę ruchów i maksymalny komfort w trakcie aktywności fizycznej. Tkanina niemnąca się, szybkoschnąca. Idealny produkt dla każdego, kto ceni komfort podczas wzmożonej aktywności fizycznej.
Skład: Poliester 100%
Personalizacja:

przód: na prawej piersi – IMIĘ I NAZWISKO

tył: IMIĘ I NAZWISKO i/lub KSYWKA

Uwaga: Wielkość liter ma znaczenie, nadruki zostaną wykonane takimi literami jakie wprowadzisz w powyższych polach.

lewy rękaw – do wyboru logo KS SKAUT lub logo Halinka ARMS

prawy rękaw zawsze będzie zawierał logo KS SKAUT

Termin realizacji: zamówienia złożone do 5 kwietnia 2021r. zostaną zrealizowane do 30 kwietnia 2021r.

Uwagi: Jeżeli chcesz zamówić rozmiar większy niż XL –zaznacz rozmiar XL oraz zmierz swoją ulubiona koszulkę (w miejscach zaznaczonych na grafice z rozmiarami), a w uwagach podaj swoje wymiary.