Koszulka Rashguard

SKU: 4394-2 Kategoria: Tag:

Koszulka Rashguard:

Rashguard short sleeve to znakomita termiczna, kompresyjna, koszulka treningowa. Rashguard z krótkim rękawem to idealny wybór dla ciężko trenujących osób, które cenią sobie wysoką jakość i komfort podczas użytkowania. Wykonany z najwyższej jakości materiału polskiego pochodzenia. Dzięki swej elastyczności przylega do ciała, dając nam efekt drugiej skóry. System termoregulacji pozwala na utrzymanie suchego ciała oraz idealnej temperatury mięśni podczas wzmożonej aktywności fizycznej.
Skład: Lycra 94%, Elastan 6%

Personalizacja:

przód: na prawej piersi – IMIĘ I NAZWISKO,

tył: IMIĘ I NAZWISKO i/lub KSYWKA

Uwaga: Wielkość liter ma znaczenie, nadruki zostaną wykonane takimi literami jakie wprowadzisz w powyższych polach.

lewy rękaw – do wyboru logo KS SKAUT lub logo Halinka ARMS

prawy rękaw zawsze będzie zawierał logo KS SKAUT

Termin realizacji: zamówienia złożone do 5 kwietnia 2021r. zostaną zrealizowane do 30 kwietnia 2021r.

Uwagi: Jeżeli chcesz zamówić rozmiar większy niż XXL –zaznacz rozmiar XXL oraz zmierz swoją ulubiona koszulkę (w miejscach zaznaczonych na grafice z rozmiarami), a w uwagach podaj swoje wymiary.

Rozmiarówka unisex.