Trening pneumatyczny – na strzelnicy LOK Kety – 09.06.2022 r.

Data:

9 czerwca, 2022

Czas:

18:00

Lokalizacja imprezy:

Zapraszamy wszystkich nowych członków Klubu i kandydatów na członków przygotowujących się do egzaminu na patent strzelecki, na trening pneumatyczny, na strzelnicy LOK Kęty.

Podczas treningu nie tylko nauczycie się prawidłowych nawyków niezbędnych do prawidłowego strzelania ale również zasad bezpieczeństwa obowiązujących w sporcie strzeleckim. Trening będzie obejmował część pistoletową i karabinową. Pamiętajcie o zabraniu okularów ochronnych. Proszę o punktualne przybycie. Warunkiem uczestnictwa w treningu jest wcześniejsza rejestracja.

Podczas każdego treningu odbędą się dwie tury:

Slot #1 – 18.00-19.30 (10 osób)

Slot #2 – 19.30-21.00 (10 osób)

Koszt treningu: 80,00 PLN

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/x99bmqJAVGA8L41X7

Więcej informacji: www.ksskaut.pl

Rejestracja na trening następuje po wypełnieniu formularza oraz opłaceniu biletów ! Na strzelnicy w dniu treningu nie będzie możliwości zakupienia biletów.

Kupując bilet pamiętaj:

1. Wybierz termin i godzinę rozpoczęcia (możesz wybrać od razu więcej) w którym chcesz trenować .

2. Wprowadź w formularzu dane: imię, nazwisko, e-mail telefon.

3. Opłać zamówienie – tak jak w zwykłym sklepie internetowym

4. Do 24 godz. od opłacenia zamówienia, po zweryfikowaniu płatności na mejla otrzymasz fakturę, którą zachowaj do kontroli na treningu – jest ona jednocześnie biletem wstępu.

Jeżeli masz pytania i problemy napisz na adres: zbrojownia@ksskaut.pl – odpowiemy w ciągu 24 godz. od otrzymania zapytania.

Uwaga! Miejsce na treningu objęte jest w całości elektroniczną rezerwacją miejsc. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż nie uwzględniamy zwrotów za zakupione bilety.

Nieaktualne
Wszystkich: 20 (20 Pozostało)

Szczegóły wydarzenia:

  • 9 czerwca, 2022 18:00   -   21:00