Zawody na zakończenie sezonu 2023 – Jawiszowice – Zawody z obserwatorem ŚZSS.

Data:

22 października, 2023

Czas:

10:00

Lokalizacja imprezy:

Strzelnica Koła Łowieckiego RYŚ

Zawody na zakończenie sezonu 2023

Zawody z obserwatorem ŚZSS

 

W dniu 22.10.2023 (niedziela) o godzinie 10:00 na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach odbędą się zawody strzeleckie z obserwatorem OZSS.

Organizatorem zawodów jest: Klub Strzelecki SKAUT

Serdecznie Zapraszamy!!!

Więcej informacji: www.ksskaut.pl

Rejestracja na zawody następuje po wypełnieniu formularza oraz opłaceniu zawodów ! Na strzelnicy w dniu zawodów nie będzie możliwości zakupienia udziału w zawodach.

Zakończenie rejestracji: piątek 20 października 2023 r godz. 20:00.

Kupując bilet pamiętaj:

1. Wybierz squad, w którym chcesz startować – jeżeli nie masz własnej broni i amunicji, to dokup dodatkowo możliwość skorzystania z niej (organizator zastrzega sobie możliwość zmiany squadów). Na strzelnicy będzie możliwość dokupienia dodatkowych konkurencji, jeśli w trakcie zawodów zmienisz zdanie 🙂

2. Wprowadź w formularzu dane: imię, nazwisko, e-mail telefon, numer  licencji PZSS, dane o klasach sprzętowe w jakich chcesz występować.

3. Wybierz konkurencje w jakich chcesz występować na zawodach – zwróć uwagę, na to czy dla danej konkurencji posiadasz własną broń i amunicję czy też nie.

4. Opłać zamówienie – tak jak w zwykłym sklepie internetowym

5. Do 24 godz. od opłacenia zamówienia, po zweryfikowaniu płatności na mejla otrzymasz fakturę, którą zachowaj do kontroli na zawodach – jest ona jednocześnie biletem wstępu na zawody.

6. W ramach biletu zapewniamy ciepły posiłek.

7. Konkurencje rzutkowe (TRAP, PARCOUR Double TRAP, itp…) strzelamy wyłącznie z Bocków, jeżeli nie posiadasz wykup broń klubową.

Uwaga! Miejsce na zawodach objęte jest w całości elektroniczną rezerwacją miejsc. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów, gdyż nie uwzględniamy zwrotów za zakupione bilety. Kupując bilet, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku na zdjęciach klubowych.

Jeżeli masz pytania i problemy napisz na adres: zbrojownia@ksskaut.pl – odpowiemy w ciągu 24 godz. od otrzymania zapytania.

Wszystkich: 75 (2 Pozostało)
  • Strzelnica Koła Łowieckiego RYŚ
  • Brzeszcze - Jawiszowice
  • Brzeszcze - Jawiszowice
  • Śląskie
  • 43-300
  • Polska

Szczegóły wydarzenia:

  • 22 października, 2023 10:00   -   17:00